[aktualizacja] Poprzez zabawę promocja zdrowia i bezpieczeństwa na drodze najmłodszych

wpis w: Aktualności | 0

W ostatnią sobotę listopada zorganizowaliśmy podczas zabawy andrzejkowej promocję zdrowia i bezpieczeństwa na drodze dzieci i młodzieży.

Na dzieci czekała wspaniała zabawa i liczne atrakcje. Tradycją już stało się przygotowane przez wolontariuszki malowanie twarzy , wróżby andrzejkowe, konkurs na najładniejsze przebranie i jak zawsze dla każdego coś słodkiego. Zabawę prowadziły jak zawsze Barbara Lichorobiec i Agnieszka Szczebak.

W trakcie zabawy zaproszony przez nas sierż. sztab. Grzegorz Kubacki z Komisariatu Policji w Żabnie przeprowadził pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się na drodze. Zwrócił szczególną uwagę na odpowiednią widoczność na drodze pieszych i rowerzystów poprzez zakładanie elementów odblaskowych. Pod koniec prelekcji przy pomocy kilku dziewcząt rozdane zostały opaski odblaskowe i breloczki wszystkim uczestnikom zabawy.
Dziękujemy za przekazane opaski odblaskowe Małopolskiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Tarnowie. Podziękowania również dla Pani Izabeli Markiewicz doradcy ubezpieczeniowego AVIVA za przekazanie odblaskowych breloczków i maskotek, oraz Członkiniom Stowarzyszenia Pani Renacie Szczebak i Pani Sylwii Wiatr za pozyskanie elementów odblaskowych.Za piękną dekorację z balonów dziękujemy Pani Bożenie Burzawa. Podziękowania dla zawsze bardzo licznie chętnych do pomocy stałych i nowych wolontariuszek: Karoliny Tryba, Sylwii Świętek, Izabeli Kotapka, Katarzyny Szczebak, Oli Kotapka, Agnieszki Kocoł, Justyny Kocoł, Edyty Bugajskiej, Karoliny Żołądź, Martyny Ryndak, Julii Pytel, Julii Rybak, Kingi Wąsik, Gabrieli Kotapka, Martyny Sikora, Oli Wadas, Izabeli Sikora, Pauliny Wieczorek, Sandry Barnaś, Darii Chromy, Klaudii Kieć, Klaudii Kiełb, Patrycji Burzawa, Klaudii Świętek, Anny Kołaczyńskiej i Karoliny Czosnyka.