Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Żabnie

wpis w: Aktualności | 0

big_122

Stowarzyszenie Przyjaciół Łęgu Tarnowskiego wspiera Finał WOŚP i przekazuje przedmioty na licytację.

Gminne Centrum Kultury w Żabnie serdecznie zaprasza na 22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 12 stycznia na sali widowiskowej GCK w Żabnie.

Start o godz. 16.00.

W programie występy artystyczne i koncerty. Zagrają: PYROSKOP i THE MOON STREAM, wystąpią w specjalnym programie świątecznym dzieci z Publicznego Przedszkola w Żabnie, zaś gwiazdą wieczoru będzie grupa BZYKoLOGY.

Stałym punktem programu będzie oczywiście licytacja przedmiotów przekazanych na aukcję przez firmy i osoby indywidualne. W tym roku na licytacji gratka dla miłośników żużla – m.in. plastron Sebastiana Ułamka czy oryginalna (i używana przez właściciela) czapeczka Tomasza Golloba. Na aukcji znajdą się też: obrazy Alicji Klich,ikona Agnieszki Klich, specjalne wydanie albumu fotograficznego o Sanktuarium w Odporyszowie – którego promocja odbędzie się 2 lutego br. Ponadto wyroby rękodzielnicze, gadżety i wiele innych. Przedmioty wciąż docierają do Gminnego Centrum Kultury, ich lista jest na bieżąco aktualizowana. Całkowity dochód z aukcji przeznaczony zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

O godzinie 20:00 nad Żabnem rozbłyśnie Światełko do nieba, które najlepiej widoczne będzie w okolicy stadionu sportowego.

Zapraszamy do udziału i zachęcamy do wsparcia akcji WOŚP.

Lista przedmiotów przekazanych do tej pory: LINK

(Aktualność z serwisu www.zabno.pl)