Udany start młodziczek UKS Magnum Łęg Tarnowski

wpis w: Aktualności | 0

26_foto

Zawodniczki UKS Magnum Łęg Tarnowski rozpoczęły sezon siatkarski po 1,5 roku przerwy. Dziewczęta zostały zgłoszone do IV Ligi Kobiet i Młodziczek.

W Proszowicach 30 października 2011 na pierwszym turnieju eliminacyjnym o Mistrzostwo Małopolski Młodziczek młodziczki reprezentujące nasza gminę zajęły dobre 6 miejsce na 9 grających drużyn (Pogoń Proszowice, MKS MOS Wieliczka A, MKS MOS Wieliczka B, Dalin Myślenice, AZS UEK Kraków, UKS 111 Kraków, MKS Gryf Brzesko).

W niedzielę 13 listopada 2011r. młodziczki UKS Magnum rozegrały w Brzesku I turniej ligowy(III liga). W ramach rozgrywek grupy zachodniej zmierzyły się z zespołami: MKS Andrychów, PMOS Chrzanów oraz GRYF Brzesko. Bardzo dobrze zaprezentowała się na nim nasza młodziutka drużyna dziewcząt, która nawiązała równorzędną walkę z wszystkimi zespołami wygrywając turniej i przechodząc do II ligi Młodziczek.

Skład drużyny: Aleksandra Kotapka (kapitan), Katarzyna Szczebak, Klaudia Mendala, Kazimiera Cygan, Joanna Pochroń, Justyna Kocoł, Agnieszka Kocoł, Gabriela Kotapka, Klaudia Kieć, Regina Miodowska, Katarzyna Herduś, Kinga Łazarska.

Starszym koleżankom w IV Lidze Kobiet na razie nie idzie najlepiej, ale drużyna jest waleczna i z meczu na mecz poprawia swoją skuteczność.