Serdecznie zapraszamy na pierwsze zajęcia zorganizowane przez Stowarzyszenie!

wpis w: Aktualności | 0

5_plakat01

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa rodzaje zajęć: tajniki siatkówki plażowej oraz warsztaty artystyczne.

Zajęcia należą do projektu projektu „Łęg Tarnowski na sportowo i artystycznie” finansowanego z Działaj Lokalnie VII 2011r. z uzyskanej dotacji od Centrum Animacji Społecznej HORYZONTY.

Projekt ten napisany został przez mgr Iwonę Filipowską skarbnika stowarzyszenia.

Zajęcia sportowe odbędą się w dniach 22 i 23 lipca 2011 roku w godzinach 10:00 – 13:00 na nowo powstałym boisku do siatkówki plażowej. Boisko położone jest przy sali gimnastycznej Gimnazjum im. Zborowskich i Męcińskich w Łęgu Tarnowskim a jego powstanie jest jednym z pierwszych przedsięwzięć zrealizowanych przez Stowarzyszenie. Jego przygotowanie wymagało przywiezienia 105 ton piasku, który udało się zorganizować dzięki uprzejmości firmy Kruszgeo SA z Rzeszowa.

Zajęcia te mają charakter rekreacyjny, jednak na przyszły miesiąc zaplanowany jest turniej. Nad całością czuwa Paweł Irla.

Warsztaty artystyczne podzielone są na dwie części. Pierwsze zajęcia (zaplanowane na 22 lipca, godzina 18:00) obejmują wyrób kwiatów z krepiny. Krepina to podobny do bibuły wyrób papierniczy wykorzystywany w przemyśle oraz do tworzenia ozdób.

Temat drugich zajęć (29 lipca, godzina 18:00) obejmuje ręczny wyrób biżuterii.

Oba spotkania w ramach warsztatów artystycznych poprowadzi Basia Kotapka. Spotkania odbędą się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łęgu Tarnowskim przy ul. Witosa 140.

UWAGA! Ilość miejsc na warsztaty artystyczne jest ograniczona!

Zapisy pod nr. tel. 794 236 597.